Ostrov Pag je známý zejména svou jedinečnou kuchyní a krásným strukturováním krajiny, které jsou výsledkem silného vlivu větrů Bora. Kombinace krásné přírody, kvalitní stravy a zajímavých kulturních zážitků činí Pag ideálními místy pro rodiny s dětmi. Je dostupný trajektem, ale i Pažským mostem, zhruba hodinku jízdy autem od města Zadar.

Největším městem na ostrově Pag je město Pag. Tady se vyrábí a zároveň vyváží sůl do celého světa, již od starověku. Na Pagu se vyrobí více než 1000 tun soli ročně a představuje to 2/3 celkové chorvatské produkce soli.

V nejsevernějším výběžku ostrava Pag se na velmi malé ploše nachází největší olivový háj v Chorvatsku, ve kterém roste na 80 000 olivovníků. Některé z nich jsou dokonce více než 1600 let staré. Rozhodně stojí za to se tam podívat.

Ostrov Pag je také celosvětově vyhlášený z důvodu výroby nejlepšího ovčího sýru na světě. Jde o opravdovou specialitu tzv. pažský sýr. Pažský sýr Gligora se dokonce stal světovým šampionem mezi všemi sýry světa.

Vyhlášeným místem na ostrově Pag je především pro mladé, pláž Zrče. Jde o místo, kterému se říká „Chorvatská Ibiza“ a to díky noční zábavě a hlasité hudbě.

Dovolená na ostrově Pag se hodí pro rodiny s dětmi z důvodu krásných pláží a pozvolného vstupu do moře. Najít se dají pláže, jak kamenité, tak písčité, kde můžete být úplně sami.

Villa Comfort se nachází v malém přímořském městečku Povljana, které se nachází na jižní straně ostrova Pag. Toto místo nabízí ideální podmínky pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou daleko od rušných turistických destinací. Kromě toho, má mnoho krásných pláží, čisté moře, konkrétně pláž Dubrovník je v top 10 Chorvatských pláží a to pro svůj pozvolný vstup do moře, ideální pro děti ale i dospělé díky množství barů a restaurací.