Zveme Vás do nové moderní Villy Comfort nacházející se v malém přímořském městečku Povljana. Villa nabízí velkorysý denní prostor obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou. Z denní části je východ na prostornou terasu s výhledem na moře a krásným bazénem se sladkou vodou. Vše je nové a připraveno právě pro Vás.

Na patře se nacházejí 3 ložnice a 2 koupelny. Ve dvou ložnicích je krásná pohodlná manželská postel a v jedné ložnici jsou dvě samostatné postele. Ze dvou ložnic je východ na velký balkon s venkovním posezením s krásným výhledem na moře, jakož i samotné městečko Povljana. 

Pokud hledáte dokonalou a komfortní vilu na letní dovolenou, naše Villa Comfort je pro vás to pravé místo. Villa se nachází jen 250m od krásné písčité pláže Perilo https://www.novalja.cz/chorvatsko/plaze/plaze-ostrov-pag/pisecne-plaze-povljana/ , kde můžete strávit zábavné dny plné odpočinku na slunci, ale má také vlastní bazén terasu s lehátky a grilem s výhledy na moře a majestátné pohoří Velebit. 

Vilu charakterizuje moderní interiér a exteriér. Veškeré prostory ve vile jsou klimatizovány. Vila je ideálním místem pro výlety, které jsou dostupné pěšky, na kole, nebo autem. Navštivte historické a kulturní památky města Pag ze 14století.

VYBAVENÍ:

  • velký obývací prostor s kuchyní a jídelnou
  • 3 ložnice
  • 2x koupelna
  • 3 x WC
  • velká terasa
  • bazén
  • výhled na moře
  • grill
  • parkoviště 2x

Villa Comfort se nachází v malém přímořském městečku Povljana, které se nachází na jižní straně ostrova Pag. Toto místo nabízí ideální podmínky pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou daleko od rušných turistických destinací. Kromě toho, má mnoho krásných pláží, čisté moře, konkrétně pláž Dubrovník je v top 10 Chorvatských pláží a to pro svůj pozvolný vstup do moře, ideální pro děti ale i dospělé díky množství barů a restaurací.

V Povljaně jsou dvě velmi zajímavá místa:

1. V pravé části pláže Dubrovník leží jezero Segal. V tomto jezeře je sladkovodní bahno s blahodárnými účinky proti kožním a revmatickým potížím. Léčivý účinek bahna byl prokázán jak letitými zkušenostmi, tak i mnoha vědeckými průzkumy. Bahno je vhodné k léčbě revmatických a dermatologických chorob. Nanáší se na nemocné místo a nechá se usušit a ztuhnout. Po hodině nebo dvou se bahno smývá nebo splachuje v moři. 

2. Nedaleko Povljany se nachází ornitologická rezervace sladkovodní jezero tzv. Veliko Blato. Tato ornitologická rezervace nabízí pro turisty výjimečné přednosti jako obchůzky či pozorování a fotografování 143 druhů ptactva.

Seznam pláží v blízké okolí Villy Comfort

Dubrovník 

Mali Dubrovník

Perilo

Livade

Stará Povljana

Ričina